TAŞKINLAR İNŞAAT A.Ş olarak Hikayemiz 1954 yılında babamız İbrahim Taşkın ile Trabzon’ da başladı ve sonrasında da kurumsallaşarak tüm yurtta çalışmalarımıza hız verildi. Alanlarında profesyonel teknik personel, deneyimli uzman elemanlar ile tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön planda tutarak taahhüdümüzdeki işleri zamanında, sorunsuz ve en kaliteli şekilde bitirmeyi prensip edindik. Sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı bir çalışma kültürü oluşturmak, topluma faydalı yaşam ve üretim alanları kurmak ana hedefimiz oldu.

     Bu süreç içerisinde kentsel dönüşüm, toplu konutlar, eğitim yapıları, hastane yapıları, kamu kurumları altyapı inşaatları, restorasyon ve yeniden yapım çalışmaları yürütüldü. Özellikle bu süre içerisinde belediye binaları, eğitim kurumları, sağlım kurumları, özel hizmet binaları gibi birçok inşaat uygulama çalışmaları ve proje yönetimi konusunda organizasyonel bir yapı kurarak bu alanlarda uzmanlaştık.Taşkınlar İnşaat olarak 1 asıra yaklaşan deneyim ve hizmet anlayışımızda hala ilk günkü heyecanı yaşıyor; yeni projelerimizde A’dan Z’ye profesyonel destek vermeye devam ediyoruz.

Eğitim Yapıları
Hastane Yapıları
Kamu Kurumları
Toplu Konutlar
Altyapı İnşaatları
Restorasyon ve Yeniden Yapım

Toplam kaliteyi hedefleri doğrultusunda, işlerini kalite ve güvenlikten taviz vermeksizin zamanında yapmayı hedefleyen şirketimiz ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistem Belgesine sahiptir.

taskinlarlogoyeni1